Naturalne zapobieganie chorobom

Naturalne zapobieganie chorobom

Kiedy obudziłem się dziś rano, miałem zamiar posiadania wspaniały dzień. Potem wylazł z łóżka.

Wszedłem na zabawki, które pozostawało na podłodze, a potem nie było ciepłej wody. Domyśl. „Dobrze,” powiedziałem sobie: „I znowu rozpocząć dzień i będę miał dobry dzień”.

Może powinienem przebywał w łóżku.

Zeszłam na dół i kot był chory; przez wyglądem i zapachem niego, najwyraźniej całą noc. Mój mąż siedział przy stole, czekając na śniadanie i unikając wpadek Cat kładąc nogi na krześle obok niego. Domyśl.

Zacisnąłem zęby i mruczał po raz kolejny, „mam zamiar mieć dobry dzień.”

„Mówiłaś coś kochanie?” moja restauracja klient poprosił niewinnie. „Czy masz ciężko rano?”

Jak biorę całą rolkę ręczników papierowych, aby oczyścić wypadków osła, ja warknął Lee: „Tak, mam ciężki poranek. Nie chce się przyznać, ale tak”.

„Hej, lasek, po prostu odpuścić. The uczucia mam na myśli. Pozwól im odejść. Oni nie robią nic dla Ciebie. Przyniosę śniadanie.”

Więc pan św postanawia zrobić śniadanie i zmiękczenia. Zdaję sobie sprawę, że mój mąż był mój mędrzec rano. Odpuść już. Jak prawdziwe jest to , że?

To niesamowite, co może się zdarzyć do dnia i swoim życiu, kiedy zdecydujesz się po prostu niech sytuacje lub rzeczy przejść. To naprawdę jest takie proste. I puszczania daje szansę zacząć od nowa, tyle razy, ile chcesz. Dlaczego powiesić na zły uczucia frustracji, gdy puszczając może sprawić, że wszystko zniknie.

Lee, po prostu mówiąc słowa „odpuścić” bez wyroku warunkiem uwolnienia uczucie dla mnie. I włożył tyle nacisk na dobry dzień, że wydawało mi się związany i zdecydowany uczynić dzień dokładnie odwrotnie. Innym przykładem Prawa Przyciągania.

Puszczając to niesamowite uczucie. Kiedy starasz się kontrolować sytuacje wokół siebie i to wydaje się być zwalczanie niewidzialna siła, akt puszczając łamie Hold Control.

Artykuł dzięki: