Dieta na zdrowe stawy

Dieta na zdrowe stawy

Elie Wiesel, z 1986 r laureat Pokojowej Nagrody Nobla i nazistowskie myśliwy, powiedział: „aby je pokonać, najpierw musimy je zrozumieć.” Dla większości z nas idea psychopaty wyczarowuje obrazy z filmów takich jak „Milczenie owiec” i znaków o nazwach takich jak „Hannibal rehabilitacja kraków Lecter”. Jednak postacie takie jak Hannibal jest fantazją, jest tworzenie autora. Seryjni mordercy, z drugiej strony, oraz osoby biorące udział w rytualnych tortur są rzadkie, ale psychopatyczne zachowanie jest bardziej rozpowszechnione, niż może się wydawać.

Tło historyczne psychopatycznego Itself objawy już od wieków noszenie etykiety typu „szaleństwa bez delirium” i „obłęd moralny” Do końca 1800 roku, kiedy „psychopata” został ukuty przez niemieckiego lekarza. Jednakże termin, a jego synonimem socjopatą, zawsze były wykorzystywane jako szerokim pędzlem, catch-all podejścia skierowanego do przestępców, którzy wydawali gwałtowne i niestabilne. Na przykład w roku 1970 prawie 80% skazane przestępców w Stanach Zjednoczonych zdiagnozowano socjopatach. W 1980 roku dr Robert Hare z University of British Columbia, stworzyliśmy narzędzie diagnostyczne o nazwie Psychopatia kontrolna; a pięć lat później został zmieniony stał się znany jako PCL-R. Powszechnie nazywane „Zając”, PCL-R wynoszą w skali psychopatii czterdzieści punktów. Z wiarygodnego narzędzia diagnostycznego i po raz pierwszy w historii każdy lekarz, który diagnostycznym „psychopata”, mówił to samo.

Według niektórych badaczy, około jeden procent populacji rodzą psychopatów. Dlatego Stany Zjednoczone mogą być domem prawie trzy miliony psychopatów, a ponad sześćdziesiąt trzy miliony psychopaci całym świecie. Co jest tak zniechęcające, paychopaths nie może zostać naprawione. Specjaliści, którzy pracują z populacji jest na zapis stwierdzający, że; raz na psychopatę, zawsze psychopaty.

Artykuł dzięki: