Bieganie na emeryturze – korzysci dla zdrowia

Bieganie na emeryturze - korzysci dla zdrowia

* Korzyści zdrowotne: Wierzcie lub nie istnieją korzyści dla zdrowia są uczciwi. Twój układ odpornościowy, a twoje ciało poczuć swobodę uczciwości w stosunku do stresu kłamie. David, wspaniały król starożytnego ludu Izraela kłamał o seks z żoną jednego ze swoich generałów armii, ale potem również strategized jego zabójstwa w operacji cover-up . Dzielił później jak „cover-up” i jego nieuczciwość wpływ na jego ciało (Ps 38-Biblia). Doskonałym przykładem psychosomatycznej choroby spowodowanej przez nieuczciwość. Życie nieuczciwego życie jest jak życie w piekle przed piekłem! Uczciwość i zdrowie idą w parze!

* Wiarygodność: Ludzie mają tendencję do uwierzyć w innych obszarach, jeżeli jesteś w stanie przyznać, że nie masz racji w obszarach, gdzie jesteś w błędzie! Nie wielka nauka za tym stwierdzeniem. Będąc zła jest ludzka, będąc źle i leżącej lub są nieuczciwi o to sprawia, że ??nieetyczne i wątpliwa we wszystkich innych dziedzinach życia. Jedynymi, którzy nie rozumieją ten truizm są patologicznych kłamców. Oni żyją w iluzji, że mogą znajdować się w jednym obszarze i uczynić świat uważają, że są wiarygodne we wszystkich innych obszarach.

* Charakter: Bardzo często „moralizatorski” typ zmaga się z tym problemem najbardziej. Charakter nie równa się „jest w stanie pokryć” swoich krzywd dobrze! Nie ma pieniędzy, wygląd, moc, stanowisko lub zmanipulowana moc może dać ci znak. Charakter jest to, co jesteś w wewnętrznym rdzeniem naszej duszy. Charakter jest zarządzanie własnym niedoskonałości i otaczającego świata. Charakter zawsze jest w cenie, a prawdziwa próba charakteru przyznaje, jesteś w błędzie, kiedy to może kosztować więcej niż to, co chcesz zapłacić.

* Pomaganie innym: Co? Tak! Przyznając, jesteś w błędzie jest jednym z najzdrowszych sposobów, aby pomóc innym. I nie mówię tu o „Paris Hilton, czy tabloid rodzaju Hollywood” melodramat „uczciwość dokonania dodatkowej złotówki z książką lub uczynienia go do niesławnego telewizyjnego show” spowiedzi „.
Artykuł dzięki: