Jak wysilek fizyczny wplywa na serce

Jak wysilek fizyczny wplywa na serce

Psychologiczny Emotional Abuse – 6 Znaki Twój Związek JEST Psychologicznie emocjonalnie Obraźliwe

Relacje wymaga wysiłku i zaangażowania ZE strony OBU stron, ABY odnieść Sukces i zrównoważona Dynamika dawania i Brania JEST godnym celem. Jednak istnieją pewne związki, w ktorých budowane w dynamice JEST szkodliwa i obraźliwych Jeden. Emocjonalne i psychologiczne nadużycia Moze Być tak subtelne, ZE poszkodowany nie nie moze w pełni sprawę, ZE MA na Miejscu. Jeśli często czujesz zdemoralizowane, Niski, słaby, gorszy, niekompetentny, depresji, A nawet szalony Wokół swojego Partnera, moze by zasługują Bliżej przyjrzeć SIĘ samej Relacji. Oto 6 znakow Twój Związek Moze Być psychologicznie i emocjonalnie obraźliwych:

1. Twój Partner stawia CIĘ w dół, publicznie i prywatnie. Obelgi Moga składać SIĘ wyzwiska, LUB Moze by Być krytyka sposób coś zrobić, Albo swojej Postaci, a nawet Twój stan psychiczny.

2. Twój Partner stara SIĘ kontrolować Swoje codzienne czynności. Aby moze zostawić czujesz jakby trzeba zdać sprawę Z TEGO, CO robisz na co Dzień zrobić swojego Partnera, i Bronic swoich wyborów. Moze sie zdarzyć, decyduje SIĘ Robić Rzeczy, w oparciu o Jak Twój partnera bedzie Myślec o Nich i oceniać je.

3. Twój Partner próbuje odizolować od SIĘ Rodziny i Przyjaciół. Na LUB ona moze zniechęcić LUB uniemożliwiać Czasu z przyjaciółmi i Rodziną. Taktyka ta służy potwierdzają kontrolę W dla swojego Partnera, A także Utrzymanie SIĘ na utrzymaniu. Izolowanie SIĘ od swoich Bliskich, zapobiega się ty od otrzymania bardziej Pozytywne i dokładnych Wiadomości o sobie, A także krytykę swojego Oprawcy.

4. Twój partnerem moze zniechęcić LUB odmówić pracy i Możliwości Kształcenia. Aby sprawia, Ze Jestes uzależniony od swojej Sprawcy.

5. Twój Partner używa Seksu Jako Broni LUB narzedzia Kontroli i dominacji.
Artykuł dzięki: