Jak nie przesadzic z odchudzaniem

Dolar amerykański może być teraz nasunąć setki milionów nowych ludzi i długu publicznego może zostać rozszerzony. Administracja Busha była najbardziej rażące pokaz siły przez górną 1%, a okres ten szczyt iluzorycznym kapitalizmu oligarchal finansów. W 2008 roku miliony elitarnych specjalistów i drobnych milionerzy mogli wreszcie outspend i zmagać się z dala sterowanie z oligarchów. Oni nie robili jak najwięcej pieniędzy z rzeczowych spekulacji i ceny energii przedstawili swoje firmy mniej zyskowne i stylu życia droższe. Nawet wtedy, najbiedniejszy górę 5% były tylko w stanie przejąć władzę z powodu udanej mobilizacji studiach i Murzynów w wystarczającej liczbie, kapitalizmu finansowego spada od kilku lat, a odwrócenie zawodowych na Bliskim Wschodzie. Odporność frakcji oligarchal świadczy fakt ich kandydat przegrał tylko o mniej niż 10% w okresie największego krachu gospodarczego od 1929 roku.

Niezależnie od zmian w kierownictwie, drobna milionerów teraz za, zakwalifikuje się tylko o własne interesy. Interesy dolnej 90% będzie zadowolony tylko wtedy, gdy są one IGNIF zbieżne z nacjonalistycznych interesów przemysłowych demokratycznych elit władzy. Społeczno-ekonomiczne nierówności stworzone w ciągu ostatnich 30 lat stał na własny utrwalania i mogą być zmniejszone tylko przez dziesięciolecia odgórne wysiłek w połączeniu z rozwijającą się gospodarką przemysłową przynoszą wymierne eksportu. Wysiłki w tym kierunku są mało prawdopodobne, dopóki Stany Zjednoczone uderza dno skalnego ekonomicznej z odpowiednimi destabilizacji społecznej. Dziś top 1% żyć w kraju w danym kraju.

Rozdrobniony elita America (że John Edwards lubił mówić o aż do zamachu znaków) jest bardziej zaawansowany i swobodniej niż w jakimkolwiek kraju w Europie Zachodniej oraz dostęp do lepszych leków / edukacja, tańszych gruntów / energii i kontroli politycznej nad ich rządów.
Artykuł dzięki: