Mammografia – na czym polega

Mammografia - na czym polega Nie ma nic innego do niego! W skrajnej formie zaprzeczenie złym działanie jest zła klatkach w wewnętrznej przeważającej części serca.

Dla innych, to o uniku konsekwencje swojego zachowania.

Dlatego kłamać. Dlatego jesteśmy wręcz nieuczciwy. Wiemy, że nasze zachowanie i postępowanie byłoby przedmiotem krytyki, ankietowanie, dezaprobatą lub, co najgorsze, odpowiedzialności cywilnej i karnej. Kilka razy poprosiłem osobę, która mi jazdy, „Dlaczego pan oszukuje w swoim małżeństwie? Co dobrego to wyjdzie z tego?” Mam tyle odpowiedzi, jak chcesz sobie wyobrazić, ale wszystkie one sprowadzają się do tego samego: „Nie chcę, aby radzić sobie z konsekwencjami bycia uczciwym” Oszukiwanie na współmałżonka, oszukuje swoich podatków, oszukiwanie na teście, leżący do rodziny i przyjaciół są o tym samym: natychmiastowej gratyfikacji, nie płacąc cenę bycia uczciwym.

Tak, to jest nieetyczne kłamać, ale to nie jest irracjonalna. Prawda jest samooskarżający i może lub nie może być użyte przeciwko tobie.

2. Oto wyzwalającą prawdą: bycie, czyli błędne jest człowiekiem! Czym jest przestępcą i zła jest obsesyjne źle robi!

Dlaczego tak trudno jest zaakceptować, że jest źle jest człowiekiem? Ponieważ doszliśmy do przekonania, że ??inni oczekują od nas, czego nie są w stanie dostarczyć. To się nazywa perfekcjonizm. Nasza kultura, instytucje etyczne, religijne i moralne nam wmówić, że! Oczywiście, istnieje system prawny do czynienia z zachowaniami przestępczymi, wykroczeń i obsesyjne niewłaściwego działania. Ale nawet wtedy, lepiej przyznać się do złego robi i ponieść konsekwencje, niż ma to być nieuczciwi i stać się więźniem własnej duszy przez resztę swojego życia! Spójrz na Barry Bonds of the Giants San Francisco. Gorący przycisk w mediach i kręgach sportowych. Bond, mistrz HR wszech czasów, u szczytu swojej kariery, w wieku 36 i dj na wesele warszawa podziwiane przez świat; co dalej? Jego prawdopodobne katastrofalne spadek będzie po prostu z powodu pychy, nieuczciwości i obsesyjne leżącej przed jego fanów, władz sportowych i teraz sądownictwie.
Artykuł dzięki: