Dlaczego warto jezdzic na rowerze

W dniu 29 sierpnia 2006 roku, Neil A. Lewis podano w The New York Times, że Richard Armitage (były podsekretarz stanu w administracji Busha) zostały potwierdzone za pierwszym i podstawowym źródłem przecieku w sprawie CIA tajnych agentów CIA Valerie Plame Wilson.

W dniu 11 listopada 2007 roku, podczas wywiadu CNN Wolf Blitzer konfrontacji Armitage z dość surowe taśmy pani Plame nazywając swoje działania „głupie i nieodpowiedzialne”. W orzeźwiającym wyświetlaczu uczciwości i odpowiedzialności, Armitage zgodził się z jego oskarżyciela. „Ona ma absolutną rację,” powiedział.

Łał! Naprawdę rzadko, ale orzeźwiający występowanie uczciwości, w środku mediów i cyrkowej atmosferze politycznej. W tym przypadku, to zwiększona wiarygodność Armitage i wizerunku publicznego, ponieważ był skłonny do mówienia prawdy.

Bezwarunkowe kłamstwa, rzeczywistość kręci, skręcone półprawdy i zwodnicze komentarze są co mamy wszystkie uprawiane przyzwyczajeni dostać się z polityków, urzędników państwowych, gwiazdy, wysokie wynagrodzenia adwokatów i postępowania rozwodowego.

1. Dlaczego jest to tak trudne dla ludzi, aby przyznać, że się mylisz?

Dla wielu jest to czysta ego, duma i egoizm. Niektórzy woleliby stracić wiarygodność, niż stracić twarz. „Nigdy nie pojawia się błędne lub okazały się błędne,” jest odpowiednikiem „zawsze jest w porządku.” Nigdy nie jest źle daje im siłę i wyższość moralną, albo przynajmniej złudzenie to! I rzeczywiście okazało się w kontaktach z ludźmi, że niektórzy dbają bardziej o sobie niż o własnej małżonków, rodziny, dzieci, przyjaciół, kraju i Boga! Widziałem okrucieństw popełnianych przez ludzi, którzy woleliby pojawiają prawo (w ich własnych oczach), niż publicznie przyznać, że były błędne. Są ludzie, którzy wybrali się w ich wewnętrznych dusz sposobem zanim cokolwiek się zdarzyło, że to „nigdy” można znaleźć w błędzie! Tak, oni spędzić resztę swojego życia stara się udowodnić, że mają rację! Słyszałem historie dorosłych dzieci mówią mi w zaciszu sesji coachingowej, jak ojciec wyrządził im źle i nigdy nie przyznał się do jego błędne działanie. „Nigdy nie słyszałem twój tata mówi:” Przykro mi, nie miałem racji? „Zapytałem:” Nigdy! ” Pamiętam córka mówi mi, jak ona były wykorzystywane seksualnie przez ojca przez wiele lat; kiedy przed nim, rok później zaprzeczył epizod w całości! Debata, dlaczego ludzie kłamią i są nieuczciwi powodu osobistej niepewności, lęku, zachowań zakorzenione w nieśmiałej osobowości, niska samoocena i tym podobne staje się obrazą dla tych, których obraził i to jest tanie psycho-bełkot mylić prawdziwy problem: zwykły egoizm i pycha.
Artykuł dzięki: