Gdzie szukac porady odnosnie odpowiednich cwiczen

Gdzie szukac porady odnosnie odpowiednich cwiczen

Radzenie sobie ZE złości, goryczy i rozczarowania, gdy jestes Lamane LUB Zdradzony przez innego

Lub

Wskazówki Ta chrześcijańska nauczyła SIĘ Pomoc przebaczycie Ludziom, gdy czuje, ZE MA pokrzywdzone

Lub

Niektórych z głównych przestępstw Tej Chrześcijańskiej przetrwała, i JAK aby zrobił

Na podstawie Nie TYLKO doświadczeń własnego Życia, ale także o Tym, co czuję, sa wieczne i nieomylne Słowa mądrości od Jezusa, naszego Pana, A SA podane w Piśmie Świętym, ZE ustaliliśmy, ZE kazdy z nas bedzie obrażony W TYM życiu, ja BARDZO prawdopodobne, w licznych i różnorodnych sposobów. Dla Jezus powiedział: „To Jest niemożliwe, ABY zgorszenia przyjść; lecz biada Temu, przez którego przychodzą (Łk 17: 1 BT) Wiec powiedziałbym, ZE Pytanie Nie powinno Być”, należy spodziewać SIĘ obrazi SIĘ Życie? „ALE Raczej” KIEDY jestem obrażony, (Bo To Jest niemożliwe, Nie Jeden obrazi w Tym życiu), JAK MOGE najlepiej radzić sobie z popełnienia przestępstwa, w najszerszym sposób prosimy o Jahwe , i spełniać napomnienie Pismo zrobić upodobnienia o się zrobić Chrystusa w Tyma Świecie? „

Wierzę, ZE Łączna Odpowiedź mozna znaleźć w perspektywie Słowa. Jaka JEST nasza perspektywa dotycząca Pana, dotyczące Życia, Rzeczy Tego Świata, dotyczące innych, oraz dotyczące samych Siebie. Ja jednak ustalili, že istnieje TYLKO Jeden Element dostępny dla człowieka, Który moze umożliwić mu możliwość Posiadania prawdziwej Perspektywy W czasach pokusy, a to żart Łaska Boża.

Po Raz Pierwszy zaczął Uczyć się Tego, KIEDY w młodości czytałem Pismo Święte. Wziąłem pod uwagę przede Wszystkim opowieści podkreśla prześladowań i trudności, ZE zarówno Jezus i wczesnochrześcijańskie Wierzący (wziąłem szczególną uwagę na trudności Apostoła Pawła życiowych) znoszone. I zauważył, ZE MIMO, ZE przeszedł ekstremalne i Wiele trudności i niepokoje, nawet zrobić punktu samej Śmierci, Słowa, A czyny Ich życiu nie nie Były skażone gorycz, gniew i brak przebaczenia.
Artykuł dzięki: